Jak sprawdzić korepetytora ?

Oczywiste jest że chcemy swoim dzieciom zapewnić jak najlepsze warunki zabawy i nauki aby dzieciństwo miały jak najlepsze. Ogrom obowiązków może sprawić że sami nie będziemy mieli możliwości pokój naszemu dziecku w nauce. Najlepszym rozwiązaniem jest wynająć korepetytor, jednak jak sprawdzić nie tylko referencje Ale i opinie ? W końcu ta osoba ma się zajmować naszym dzieckiem więc nie chcemy go powierzyć byle komu.

Referencje

Pierwszym etapem sprawdzania czy korepetytor się nada jest sprawdzenie referencji. Należy poprosić telefon do osób u których wcześniej uczył dzieci i należy następnie zadzwonić i porozmawiać. Zwykła rozmowa a można dużo się dowiedzieć.

Media społecznościowe

Kolejne miejsce gdzie można sprawdzić referencje to wyszukiwarka internetowa oraz media społecznościowe. Jeśli korepetytor dorabia sobie u wielu osób być może się tym chwali przed znajomymi. Natomiast jedno co można o takietakiej osobie znaleźć to zdjęcia z imprez z papierosem i piwem to czy odpowiednią osobą dla naszego dziecka ?

Znajomi

Warto porozmawiać z znajomymi może ktoś już miał do czynienia z osobą która ma pomagać w nauce naszemu dziecku

Wyszukiwarka

Podsumowanie

Porady tutaj przedstawione nie służą temu aby kogoś szpiegować ale aby upewnić się że nasze dziecko będzie przebywać i otrzymywać wiedzę od odpowiedniej osoby która się do tego nadaje.